Şoför Arayan Firmalar

Şoför Arayan Firmalar
4.8 (95%) 8 votes

Şoför Arayan Firmalar

2009 yılından bugüne İstanbul Avrupa Yakasında aralıksız hizmet vermeye devam ederek turizm sektörünün sürekli gelişme gösteren ve istikrarlı büyüme örneği olan Meva Turizm firmasına sürekli olarak şoför niteliğinde personel alımı yapılmaktadır. Şöför arayan firmalar içerisinde Meva Turizm ile iş birliği yapmak istiyorsanız, aşağıda ki iş başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Şoför Arayan Firmalar İçerisinde Neden Meva Turizm ?

Öncelikle Meva Turizm personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı sektöründe tecrübeli tüm çalışanları ile aile ortamını kurabilmiş ve ödeme anlamında hiçbir aksaklık yaşatmayan firmalar arasında yer almaktadır. Diğer şoför arayan firmalar gibi çalışma koşullarımız resmi anlamda aynıdır.

Sektör ayırt etmeksizin şöför arayan iş yerleri özellikle sektörümüzle alakalı şöför arayan otobüs firmaları, şoför arayan tır firmaları, şöför arayan fabrikalar ve diğer lojistik firmalarının talep ettiği gibi firmamızda çalışma koşulları;

  • Adli Sicil kaydınızda olumsuz bir durum olmaması.
  • Sağlık raporunuzda şoförlük yapmaya engel bir durumun olmaması.
  • Psikoteknik Belgesine Sahip olmanız.
  • Yolcu taşımacılığı için gerekli olan SRC belgesine sahip olmanız.
  • İstanbul’da ikamet ediyor olmanız.

Yukarıda ki belirttiğimiz şartları taşıyorsanız, hemen aşağıdaki iş başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Şoför arayan firmalar içerisinde Meva Turizm’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler :
Eğitim Bilgileri :
İş Tecrübesi : (Halen çalışmakta olduğunuz İş ve işyerlerinden başlayarak geriye doğru)
Diğer Bilgiler :
Hakkınızda bilgi alınabilecek kişiler (Akraba olmayan) : (Çalıştığınız işyerlerinizdeki bağlı olduğunuz yöneticilerinizden, iş deneyiminiz yoksa kişiliğinizi ve çalışmalarınızı bilen sizinle akrabalık ilişkisi olmayan en az iki kişiyi referans olarak belirtebilirsiniz.)
Gözat...

En fazla 10Mb büyüklüğünde dosya eklenebilir.

Lütfen bekleyin...

Bir önceki yazımız olan Servis Arabası Arayan Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir