Servis Arabası Arayan Firmalar

Servis Arabası Arayan Firmalar
4.7 (93.91%) 23 votes

Servis Arabası Arayan Firmalar

Personel Taşımacılığı sektöründe günden güne kriterlerin arttırılması işin içinden çıkılmaz bir hale getirdiğine her gün şahit oluyoruz. Bu sebeple personel taşıma işini daha önce yapan ve artık bırakan bir çok firma ve şahıs var. Personel servis aracı arayan firmalar bunun fazlası ile sıkıntısını yaşamakta…

Servis arabası arayan firmalar ‘ın son zamanlarda yaşadıkları en büyük sorun. Ulaştırma Daire Başkanlığının getirmiş olduğu bir çok kriter piyasada resmen kriz ortamı oluşturdu diyebiliriz.

Ayrıca servis arabaları fiyatlarının günden güne artışı da ve bu konuda servis arabası modelleri ne yaş sınırı getirilecek olması servis arabası getirisi ni çok daha fazla düşürüyor. Aynı şekilde bunun yansıması da araç arayan firmalar ‘ın daha fazla ihtiyacı olmasına sebep oluyor.

Geçtiğimiz yıllarda iş veren olarak servis arabası kazancı ‘nın ne kadar düştüğünü bir çok kişi ile görüştük… Bu sebeple birçok servis aracı arayan fabrikalar ve firmanın servis arabası kiralama yoluna gittiğine şahit oluyoruz.

Meva Turizm olarak her zaman bizimle iş birliği yapan kişileri servis arabası arayan firmalar dan farklı olarak kendi ailemizden bir birey gibi gördük. Bu sebeple servis arabasına iş arayanlar tarafımıza bir çok başvurular yapmakta. Sizde bizimle iş birliği yapmak istiyorsanız, hemen aşağıda ki forma sizden istediğimiz servis arabanıza ait bilgileri doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Servis Arabası Arayan Firmalar içerisinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Lütfen bekleyin...

Bir önceki yazımız olan Araç Arayan Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.