Personel Taşımacılık Firmaları

Personel Taşımacılık Firmaları

Personel Taşımacılık Firmaları
4.5 (90%) 42 votes

Günümüz de lojistik anlamında birçok taşımacılık alanı bulunmaktadır. Ancak bunların içerisinde en çok titizlik gerektiren ve bir o kadar hassas olunması gereken taşımacılık işinden biriside kuşkusuz personel taşımacılığı işidir. Çünkü her şeyden önce insan taşındığını bilmeli ve bu değere yönelik titizlik son dere uygulanmalıdır. Personel taşımacılık firmaları genel anlamda bu hassasiyete dikkat etmeye çalışsa da aksaklıkların minimize edilmesine yönelik çok fazla çalışma yapılmadığına bir çok kez şahit oluyoruz.

Personel taşımacılık firmaları istanbul ‘da çok fazla rekabet gösterip taşımacılık standartlarına uymaya çalışsa da özellikle firmalarda yaşatılan olumsuzluklar sebebi ile sektörel anlamda büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. T

am da bu nokta da her gün kendimizi geliştirerek hizmet kalitemizi iso 9001 – iso 18001 ve TSE belgeleri ile tescillettirmek suretiyle kaliteli hizmeti ayağınıza getirmeyi ilke edinen firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek anlamında çalışmalarımızı her gün geliştiriyoruz.

Bizi tercih etmeniz durumun da firmanıza özel çözümlerle, personel servis taşımacılığı nasıl yapılır bu süreç hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse,

  • Personel servis hizmet sözleşmesi ile firmanız da hizmet sürecini başlatıyoruz.
  • Personel taşıma için gerekli evraklar tedarik edilerek, resmi olarak belgeliyoruz.
  • Personel taşıma servis yönetmeliğini birebir uyguluyoruz.
  • Personel taşımacılığı hakkında bilgileri tam olarak firma yöneticisine aktararak koordineli çalışma sağlamak adına gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.
  • Firmanız da işe başlamadan önce Ulaştırma Daire Başkanlığın dan alınan personel taşımacılığı belgesi çıkarılarak yasal olarak yaşanılacak mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz.
  • Personel taşıma güzergahlarını tarafınız dan adreslerin alınması suretiyle oluşturularak öneriler sunuyoruz.
  • Personel taşımacılığı kurallarına haiz şoförlerle hizmet veriyoruz.
  • Personel servis aracında olması gerekenler eksiksiz olarak bulundurulup, tamamen memnuniyet odaklı çalışmalar yapıyoruz.
Personel Taşımacılık Firmaları
Personel Taşımacılık Firmaları

Günümüz de Personel Taşımacılığı

Her sektörde olduğu gibi personel taşımacılık sektöründe de her gün farklı yenilikler çıkarak daha fazla iyileştirmeler yapılmaya çalışılıyor. Meva Turizm olarak genç ve dinamik personellerimiz ile bu yenilikleri güncel olarak takip ederek siz değerli iş verenlerimize hizmetimizi kusursuz olarak sunabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmette kullandığımız araçların 0-3 yaş arası olması konusunda titizlik göstererek konfordan taviz vermeyip, araç içerisinde ki personelin rahatını sağlamak adına tüm imkanları kullanıyoruz.

Siz de kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışı ile çıktığımız bu yolda bizimle iş birliği yapmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece 3 dakikanızı ayırarak aşağıda ki personel taşımacılığı fiyat teklifi alanını kullanıp bize imkan tanımanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fabrika Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.