Personel Taşımacılığı Yapan Firmar

Personel Taşımacılığı Yapan Firmalar

Personel Taşımacılığı Yapan Firmalar
4.3 (85.88%) 17 votes

Son yıllarda personel taşımacılığı yapan firmalar da artış olması rastlantısal değildir. Eski dönemlerde bu iş şirketlerin kendi bünyelerindeki şoför ve araçlar ile yapılırken bugün personel taşımacılığı eğitimli şoförler tarafından devletin belirlediği standartlara uygun güvenli araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz de personel taşımacılığı alanında öncü firmalardan biri olarak sizlere güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine bir görev bilmektedir.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21.05.1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen tüm kurallarla uyumludur. Ayrıca şoförlerimiz Psikoteknik ve SCR belgelerine sahiptirler. Tüm bunların yanında çeşitli seminerler ve eğitimler ile şirketimiz bünyesinde çalışan tüm personelin, personel taşımacılığı alanında güvenli sürüş eğitimi verilerek en gelişmiş bilgi ve donanıma sahip olmaları sağlanmaktadır.

Personel Taşımacılığı Yapan Firmar
Personel Taşımacılığı Yapan Firmar

Personel taşımacılığı yapan firmalar ‘ın insan taşıdığının bilincinde olarak özel bir hassasiyet ile fazlaca detay gerektiren bir iş olduğunu unutmamaları gerekir. Bu yüzdendir ki şirketimiz personel taşımacılığı yapan profesyonel firmalar içinde önemli bir yere sahiptir. Şirketimiz tarafından taşınan her bir personel sigortalanmaktadır. Her tür bakımı, muayenesi ve temizliği yapılan araçlarımızın güvenli ve rahat bir hizmet vermesi için tüm şartların sağlanmasına özellikle dikkat ediyoruz. İstanbul gibi zorlu bir trafiği olan  büyük bir şehirde, her ne sebeple olursa olsun, gerçekleşebilecek gecikmeleri önleyebilmek için pratik çözümler arıyoruz.

Personel taşımacılığında araçlarımız ile ilgili uyguladığımız politikalar:

  • Firmamızdaki araçların 3 yaşından büyük olmamasına dikkat ediyoruz.
  • Araçlarımızın iç ve dış temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
  • Araçlarımızda soğuk hava koşullarına karşı zincir, takoz, çekme halatı bulunmaktadır.
  • Araçlarımızda kanunen bulunması gereken her tür teçhizat ve avadanlıklar mevcuttur.
  • Araçlarımızdaki havalandırma ve ısıtma sistemleri en uygun şekilde çalışmaktadır.
  • Araçlarımızdaki koltuklar ve temizliği standartlara uygundur.
  • Tüm aydınlatma ve ışıklandırma sistemleri standartlara uygun olarak çalışmaktadır.

Ayrıca çeşitli organizasyon ve kongreler ile ilgili taşımacılıkta başarılı bir hizmet sunmaktayız. Şehir içi ya da şehir dışına düzenlenen her tür kongre, toplantı,konferans, seminer, tanıtım, spor, davet gibi pek çok organizasyonda 16 kişilik minibüsten 54 kişilik otobüs’e kadar araç temini ile üstün bir hizmet veren şirketimiz hem rahat hem de güvenli bir taşımacılığı kusursuzca gerçekleştirmeyi garanti ediyoruz.

Kendimizi her geçen gün daha fala geliştiriyoruz. Sizlerin şikayet ve taleplerinizi önemsiyoruz ve her tür fikrinizi e-mail ya da telefon yoluyla bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hedefimiz personel taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırada yer almaktır. İnsan taşımacılığı detaylı bir iştir ve biz bu konuda sizi düşünüyor ve en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Personel taşımacılığı yapan firmalar içerisinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Personel Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.