Personel Taşımacılığı Firmaları

Personel Taşımacılığı Firmaları

Personel Taşımacılığı Firmaları
4.6 (91.3%) 23 votes

Personel Taşımacılığı Firmaları

İstanbul’da ulaşım için toplu taşıma alanın da her geçen gün yeni kara yolları, metro hatları, metrobüs hatları ulaşım ağına eklenmektedir. Burada ki amacın insan hayatına kolaylık sağlama amaçlandığını biliyoruz. Ancak yapılan bu çalışmalar İstanbul’un kalabalık bir şehir olmasından dolayı ulaşımda yaşanan “zaman” sorununu tam olarak ortadan kaldıramamaktadır.

İnsanlar iş yerlerinde çalışmanın verdiği yorgunluğunun ardından evlerine dönüşte yaşadıkları zorlu ulaşım, ulaşımda aktarma, trafikte boşa geçirilen zaman sorunlarından şikayet etmektedirler. Hatta sırf bu nedenle iş değiştirmeyi düşünen kişiler bile vardır. Meva Turizm ayrıcalığı ile ulaşım çalışanlarınız için sorun olmaktan çıkıyor, dinlenme zamanı halini alıyor.

Diğer personel taşımacılığı firmaları  na kıyasla bunu başara bilmemizde ki en büyük etkenlerden birisi de trafik stresini en aza indirebilmek amacı ile deneyimli personellerimiz servis araçlarının güzergahlarını belirledikten sonra trafiğin çok yoğun olmadığı alternatif güzergahları belirlemesi oluyor.

Personel Taşımacılığı Firmaları
Personel Taşımacılığı Firmaları

Personel Taşıma da Neden Biz ?

Personel taşımacılığı firmaları içerisinde bizi seçmeniz için geçerli birçok sebep olduğuna inanıyoruz. 16 kişilikten 54 kişiliğe kadar olan, teknolojik bakımdan tam donanımlı araç seçeneceklerimizle çalışanlarınızın güvenli ve konforlu bir şekilde evlerine, iş yerine ulaşmasını sağlayıp personel taşımacılığı alanında marka haline gelmek hedefindeyiz.

Kaliteli hizmetin gerçek adresi olma yolunda 2005 yılından beri güvenli yolculuklar yaşatmanın gururunu yaşıyoruz. İnsan taşıdığımızın bilinciyle hareket ediyor ve her bir bireyin memnuniyeti için çaba sarf ediyor, hep daha iyisini hedefliyoruz.

Ayrıca yaptığımız personel taşımacılık hizmetini iso 9001 – iso 18001 ve TSE standartlara uygun bir şekilde yapıyoruz. Müşterilerimiz yılda en az 2 kere olmak suretiyle müşteri memnuniyet anketi düzenleyerek sürekli kendimizi iyileştirme anlamında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Anlaştığımız firma, kurum sahiplerinden ve onların çalışanlarından aldığımız olumlu dönüşlerle ulaşımdaki gücümüze her geçen gün güç katmaya devam ediyoruz.

Dilek, istek, öneri ve şikayetleri asla kulak ardı etmeyen Meva Turizm, eğitimli ve yılların tecrübesine sahip, dikkatli, bilinçli şoförleriyle harekete eder.

Ayrıca şoförlerimiz güvenli sürüş eğitimin den geçerek sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Siz de personelinizin zamanına değer katmak, ulaşımındaki güçlükleri yok etmek isterseniz personel taşıma konusunda bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Personel taşımacılığı firmaları hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Hadımköy Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.