Personel Taşımacılığı
4.5 (90.05%) 203 votes
İstanbul Avrupa yakasında 2005 senesinden beri çalışanları iş yerine güvenle evlerinden işlerine ulaştırmak için yollarda olan şirketimiz, 10 yılı aşan bilgi ve tecrübe birikimi üzerinde “personel taşımacılığı” sektörünün lider şirketi olma hedefi ve sektördeki diğer firmalar içerisinde en kaliteli hizmeti verme çabası ile çalışmaktadır.
Güvenliğiniz Çok Önemli…

Bütün bunlardan çok daha önemli olmak üzere tamamı ileri sürüş teknikleri sertifikalı ve personel servisi & servis taşımacılığı alanında eğitimli olan tecrübeli şoförlerimiz en az 5 yıl sektörde deneyimli kişilerdir. Ayrıca Psikoteknik belgeleri ile bu deneyimi belgelemektedir.

Servis araçlarımız arvento GPRS sistemi ile takip edilerek, güzergah üzerinde kaza yada onarım gibi nedenlerle tıkalı olan rotaların bildirimi şoförlere yapılır. Bu sayede çalışanlarınızın zamanında işine ulaşamamasından doğabilecek kayıpları en alt seviyelere çekmeyi başarabiliyoruz.

Zaman En Büyük Değerdir…

Çıktığımız bu yolda zamanın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Hizmet hacminin önemli bir bölümünü personel taşımacılık bölümüne adayan şirketimizde, hizmetler verilirken en üst seviyedeki teknolojinin kullanılmasıyla insanın işbirliğine dayanan bir sistem hayata geçirilmiştir.

Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde yaşanan trafik sorununa çözüm odaklı yaklaşımlar yapıyoruz. Kullandığımız son teknoloji sayesinde oluşturduğumuz güzergah rotaları ile servis taşımacılığı yaparken çalışanlarınızın rahatını sağlıyoruz.

Personel Taşımacılığı

Sürekli Kendimizi Geliştiriyoruz

Personel Taşımacılığı hizmeti alanında sürekli kendini yenileme gayretinde olan ve bu ruhu tüm çalışanları ile birlikte taşıyan Meva Turizm, güncelliği koruyabilmek adına teknolojinin elverdiği tüm imkanları kullanarak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarabilmeyi başarmıştır.

Teminat Altındasınız

Her şeyden önce insanın değerini biliyoruz. Bu sebeple çalışma yapan tüm araçlarımızda özel koltuk sigortası yaptırarak her çalışanınız ayrı ayrı kişi başı olmak üzere teminat altına alınır. Olabilecek tüm kazalara karşı maddi önlemlerin başında sağlık teminatını siz değerli işverenlerimize ekstra bir fiyat talebi olmadan yapıyoruz.

Maliyetlerinizi Kontrol Altında Tutuyoruz

Bulunduğumuz koşullara göre artık yapılan işlerden değil, giderlerden tasarruf yapılarak kazanç sağlandığını biliyoruz. Bu doğrultuda mevcut veya yeni almak istediğiniz servis hizmetinde maliyetlerinizi sabit tutabilmek veya düşürebilmek adına araç kapasitelerini en uygun araçlardan belirliyoruz. Aynı zaman da araç güzergâhı yapılandırılırken en kısa yol tercih edilerek giderinizi azaltma sözü veriyoruz.

Personel Taşımacılığı Kurallarımız

 • Hizmette kullanılan araçlar 3 yaşından büyük değildir.
 • Servis hizmeti veren araçların günlük olarak iç ve dış temizlikleri düzenli yapılmaktadır.
 • Karayolları yönetmeliği gereği araçlarımızın tamamı mevsim şartlarına göre lastiklerini yenilemektedir.
 • Araçlarda bulundurulması zorunlu olan yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti gibi gereçlerin bakımı zamanında yapılarak, her an kullanıma hazırdır.
 • Araçlarda ki aydınlatma gereçleri hava koşullarına göre eksiksiz olarak standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
 • Servis taşımacılığı hizmeti veren tüm araçlar ferdi kaza koltuk sigortalıdır.
 • Araç sürücüsü’nün tecrübeli olması ilk kuralımızdır. Bu sebeple bütün sürücülerimiz Psikoteknik ve SRC belgelidir.
 • Yetki belgesine sahip olan araçlarımızın her yıl zorunlu olan araç muayeneleri zamanında yapılır.
 • Hizmette kullanılan araçların bakımları periyodik olarak zamanında yapılır.

Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, aşağıda ki tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Personel Taşımacılığı hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. www.personeltasima.net

2 Yorum

 • Melisa Cantürk

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Firmamızda personel servisi hizmeti malesef yok. Bizde çalışan arkadaşlarla birlikte yol ücreti ödemek yerine bu hizmeti bireysel olarak almak istiyoruz. Konuyla ilgili olarak neler yapmamız gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevirim.

 • Cenk Erdoğan

  Yeni kurduğumuz şantiye de idari çalışanlar için personel servisi hizmetine ihtiyacımız var. Özellikle çalıştığınız kurumlar içerisinde inşaat sektöründe servis taşımacılığı yaptığınız firmalar varsa doldurduğum formdaki mail adresime firmaları bildirmenizi rica ediyorum.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir