Personel Taşımacılığı Güven İster…

Personel Taşımacılığı
4.5 (90.1%) 202 votes
İstanbul Avrupa yakasında 2005 senesinden beri personelinizi iş yerine güvenle evlerinden işlerine ulaştırmak için yollarda olan şirketimiz, 10 yılı aşan bilgi ve tecrübe birikimi üzerinde “personel taşımacılığı” sektörünün lider şirketi olma hedefi ve personel taşımacılığı firmaları içerisinde en kaliteli hizmeti verme çabası ile çalışmaktadır.

Güvenliğiniz Çok Önemli…

Personel taşımacılığı işi ciddiyet ister. Bütün bunlardan çok daha önemli olmak üzere tamamı ileri sürüş teknikleri sertifikalı ve personel servisi alanında eğitimli olan tecrübeli şoförlerimiz en az 5 yıl sektörde deneyimli kişilerdir. Ayrıca Psikoteknik belgeleri ile bu deneyimi belgelemektedir.

Servis araçlarımız arvento GPRS sistemi ile takip edilerek, personel servisi güzergah ‘ında kaza yada onarım gibi nedenlerle tıkalı olan rotaların bildirimi şoförlere yapılır. Bu sayede personelinizin zamanında işine ulaşamamasından doğabilecek kayıpları en alt seviyelere çekmeyi başarabiliyoruz.

Zaman En Büyük Değerdir…

Çıktığımız bu yolda zamanın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Hizmet hacminin önemli bir bölümünü personel taşımacılık bölümüne adayan şirketimizde, hizmetler verilirken en üst seviyedeki teknolojinin en kaliteli personel tarafından kullanılmasıyla teknoloji ve insanın işbirliğine dayanan bir sistem hayata geçirilmiştir.

Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde yaşanan trafik sorununa çözüm odaklı yaklaşımlar yapıyoruz. Kullandığımız son teknoloji sayesinde oluşturduğumuz güzergah rotaları ile servis taşımacılığı yaparken personelinizin rahatını sağlıyoruz.

Personel Taşımacılığı
Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Kurallarımız

  • Personel Taşıma işinde kullanılan araçlar 3 yaşından büyük değildir.
  • Servis hizmeti veren araçların günlük olarak iç ve dış temizlikleri düzenli yapılmaktadır.
  • Personel taşımacılığı yönetmeliği gereği araçlarımızın tamamı mevsim şartlarına göre lastiklerini yenilemektedir.
  • Araçlarda bulundurulması zorunlu olan yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti gibi gereçlerin bakımı zamanında yapılarak, her an kullanıma hazırdır.
  • Araçlarda ki aydınlatma gereçleri hava koşullarına göre eksiksiz olarak standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
  • Servis taşımacılığı hizmeti veren tüm araçlar ferdi kaza koltuk sigortalıdır.
  • Araç sürücüsü’nün tecrübeli olması ilk kuralımızdır. Bu sebeple bütün sürücülerimiz Psikoteknik ve SRC belgelidir.
  • Personel taşımacılığı yetki belgesi olan araçlarımızın her yıl zorunlu olan araç muayeneleri zamanında yapılır.
  • Personel Taşımacılığında kullanılan araçların bakımları periyodik olarak zamanında yapılır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. www.personeltasima.net