Personel Servisi İşini Şansa Bırakmayın!

Personel Servisi İşini Şansa Bırakmayın!
Bu yazıyı oylayabilirsiniz.

Personel Servisi

Personel Servisi Hassasiyet Gerektirir…

Meva Turizm olarak Personel Servisi işin de ilk sloganımız kalitedir. Kalitenin başlangıcı öncelikle zamandan geçer. Bu sebeple yaptığımız işin hassasiyetinin farkındayız her zaman hızlı ve sorumluluk sahibi olarak yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz. İstanbul’ da yoğun trafiğin oluşması her anlamda aksaklıklar yaşatıyor. Biz personeliniz için firmanıza özel çözümler üretebilmek amacı ile kullandığımız rota programları ile servis güzergahı planlaması yaparak zamanınızı lehinize çeviriyoruz…

Personeliniz Emin Ellerde…

Kalite standartları gereği hizmette görevlendirdiğimiz şoförler sektörde en az 5 yıl tecrübe sahibi, ve personel taşımacılığı yetki belgesine sahip, aynı zaman da psikoteknik ve SRC gibi belgeleri olan kişilerdir.

Ayrıca müşterilerimizin güvenliğini sağlamak amacı ile şoförlerimizin sağlık yönünden engeli olmadığını belgeleyen heyet raporlu ve adli sicil kaydı olmayan kişilerden oluşması diğer prensibimizdir. Araçlarımız kazalara karşı servis esnasında koltuk sigortalı olup, kaskoları en yüksek değerden yapılmaktadır.

Araç Filomuzla İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz…

Firmaya yönelik çözüm odaklı çalışmalarımızla personel servisi taleplerinde 9+1 kişilikten 54+1 kişilik araç seçenekleri ile ihtiyacınız olan kapasiteli araç filomuzda bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı 0-3 yaş arası olup, filomuzda servis araçları hizmet yönetmeliği kriterlerine uygundur.

Maliyetlerinizi Düşünüyoruz…

Kaliteden ödün vermeyerek yaptığımız personel taşımacılığı hizmetini en uygun maliyetlerle ayağınıza getiriyoruz. Oluşturduğumuz rotaları alternatif güzergah kullanarak yapıyor ve bu sayede yolunuzu kısalttığımız gibi personel servisi ücretleri maliyetinizi de düşürüyoruz. Meva Turizm olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Verdiğimiz Hizmeti Belgeliyoruz…

Firma Servisi işinde Personel Taşıma ‘nın ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bunun bilincinde olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmaları yaparken personel taşımacılığı belgeleri ile İSO 9001 – İSO 14001 – OHSAS 18001 ve TSE standartlarına uygun bir şekilde yapıyoruz.

Bize Sizi Tanımamız İçin Fırsat Vermenizi İstiyoruz…

70’ten fazla kuruluşa verdiğimiz hizmeti sizin içinde vermek istiyoruz. Personel taşımacılığı firmaları içerisinde oluşturduğumuz farkı görmeniz için yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden Telif İste sayfasından fiyat teklifi talebinde bulunarak veya 0212 426 72 72 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak işinizi anlamak adına fırsat vermenizi istiyoruz.

“Sizin içinde yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır…”

Bir önceki yazımız olan Büyükçekmece Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.