Personel Servisi Fiyat Teklifi

Personel Servisi Fiyat Teklifi

Personel Servisi Fiyat Teklifi
4.7 (93.1%) 29 votes

Personel Servisi Fiyat Teklifi

Almak istediğiniz personel taşımacılığı hizmetini sizlere daha uygun ve cazip hale getirebilmek için yalnız 3 dakikanızı alarak aşağıda ki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Göndermiş olduğunuz personel servisi fiyat teklifi talep formunun cevaplanma süresi müşteri temsilcilerimizin yoğunluğuna göre maksimum 1 (bir) iş günüdür.

Personel Taşımacılığı fiyat teklifinizin zamanında tarafınıza ulaşabilmesi için lütfen iletişim bilgilerinizi kontrol ederek doğru ve eksiksiz yazıldığını kontrol ediniz.

Personel Servisi Teklifi verilirken firmanızın çalışma saatleri, güzergahları, talep edilen araç kapasitesi ve çalışma günleri gibi bir çok etken göz önünde bulunduruluyor ve bu bilgilere göre personel servisi fiyatları çıkarılıyor.

Bu sebeple personel taşıma teklif formu göndermeden önce talep ettiğimiz bilgilerin eksiksiz olduğuna emin olmanızı rica ederiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Personel Servisi Fiyat Teklifi Formu

Gözat ...

Varsa şartname, personel adres listesi, güzergah açılımları, güzergah harita görünümü, vardiya listesi vs. gibi bilgileri dosya olarak ekleyebilirsiniz. En fazla 10MB büyüklüğünde dosya eklenebilir.

Lütfen bekleyin...

Personel servisi teklifi konusunda ki talebiniz en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. Dilerseniz fiyat teklifi talebinizi 0 212 426 72 72 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@mevaturizm.com.tr adresine detaylı bilgileri ileterek direk iletişim kurup personel taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir