Organizasyon

Erkan Can Meva Tur
Erkan Can Meva Tur

2005 yılında personel ve Öğrenci taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, hizmet ağını genişleterek organizasyon gibi etkinlikler için de geniş araç filosu ve eğitimli sürücüleriyle hizmet vermektedir. Şuan toplam 450 aracıyla hizmet veren firmamızın, organizasyon ve tur gibi etkinlikler için de 16 kişilik minibüsten, 54 kişilik otobüse kadar farklı büyüklükte araçlar mevcuttur. Siz ihtiyacınızı söyleyin, biz gerçekleştirelim…

Organizasyonlarınızın Kusursuz Olması Bizim İçin Çok Önemli!

Organizasyon alanında bilindiği gibi İstanbul başta olmak üzere ülkemizin pek çok şehrinde akademik kongreler ve firmaların seminer ve bayii toplantıları bulunmaktadır. Bu organizasyonlar, geniş çapta katılımcıların olduğu organizasyonlar olduğu için, kongre ve toplantıların bulunduğu otel veya merkezlere katılımcılarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanması gerekmektedir. Düğün, nişan, toplantı, kongre, gezi gibi etkinlikleriniz de firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Firmamız, en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. Firmamıza emanet olan ve ulaşımlarından sorumlu olduğumuz tüm yolcularımızın ulaşacakları noktaya sorunsuz bir şekilde ulaşabilmeleri için firmamız, tüm yasal uygulama ve gerekli şartları yerine getirmektedir. Ayrıca firmamızın kaliteli hizmet politikası gereği kurum içi belirlemiş olduğu kuralları bulunmaktadır.

  • Firmamızın bünyesinde yer alan araçların yaşlarının 3 yaşından daha büyük olmaması,
  • Araçların iç, dış temizliklerinin günlük olarak yapılması,
  • Kış aylarında zincir, takoz ve çekme halatı gibi araç, gereçlerin araçlarda hazır bulundurulması,
  • Acil durumlarda hayat kurtaran ve mecburi olan yangın söndürme cihazı, ilk yardım eti ve trafik seti gibi teçhizatların hazır bulundurulması,
  • Havalandırma ve klima sistemlerinin çalışır vaziyette olması ve düzenli bakımlarının yapılması gibi bazı kurallar bulunmaktadır.
Cem Davran Meva Tur
Cem Davran Meva Tur

Daha iyi hizmet verebilmek için, şirket içi eğitime de önem veren firmamız 10 yılı aşkındır bu sektörde kazanmış olduğu deneyim ve tecrübelerini, rutin personel eğitimleriyle de desteklemektedir. Ayrıca Otobüs Kiralama ve ya Minibüs kiralaması yapmamaktayız. Hizmetimiz tamamen şoförlü olarak verilmektedir.

Öğrenci ve personel taşımacılığı, araç kiralama ve tur/organizasyon gibi faaliyetlerde müşterilerine hizmet veren firmamız, daha önce gerçekleştirmiş olduğu bilimsel kongrelerdeki uzmanlığını sizinle de paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Gerçekleşen turlarda da yerli yabancı tüm misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak ancak profesyonel bir yaklaşımla mümkündür.

Gerek turların, gerek kongrelerin ulaşımlarının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için firma olarak A’dan Z’ye bir ekip olarak organize olmamız, müşterilerimizin işin sonunda gönülden teşekkür etmelerini bize ödül olarak vermektedir. 10 yılı aşkın süredir hizmet vermenin yanında, bu süreyi daha nice 10 yıllara taşımak ve güvenilir ve dürüst firma olarak anılmak, firmamızın en büyük amacıdır.