İstanbul Personel Taşımacılığı

İstanbul Personel Taşımacılığı
4.8 (95.71%) 14 votes

Hemen her mevsim gece veya gündüz fark etmeksizin bütün firmaların en büyük sıkıntılarından birisi de, özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde çalışanların zamanında ve sorunsuz bir şekilde ulaşımını sağlamaktır. Normal şartlarda bile en kısa mesafeyi kimi zamanlar saatlerce gidemezken, öte taraftan toplu taşıma araçlarının yoğunluğu yolculuğu tamamen çekilmez hale getirebiliyor. İstanbul Personel Taşımacılığı alanında özellikle firmalara farklı bir boyut kazandırmış olsa da bu kadar soruna tamamen çözüm olmuyor.

İstanbul’daki personel taşımacılığı yapan firmalar ‘ın bir çoğu özellikle eğitim ve belgeleme konusunda ciddi bir duyarsızlık ile yaklaşırken, bizi farklı kılan en büyük özelliklerden birisi de bu işi yaparken karşılıklı memnuniyeti sağlayabilmek adına tüm adımlar çekinmeden atmaya devam ediyoruz.  Meva Turizm olarak kısaca neler yaptığımızdan bahsetmek gerekirse ;

Personel Taşımacılığı Süreci;

  • Sürecimiz öncelikle fabrika personel taşıma sözleşmesi ile başlayarak hem fiyat konusunda mutabakat sağlanır, hemde güzergahlar oluşturularak bu konuda gerekli bilgiler aktarılır. Firmamızdan personel servisi fiyat teklifi almak için online hizmetler menüsünü kullanabilir, ayrıca personel taşıma sözleşme örneği talep ederek şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Personel servis taşıma yönetmeliği gereğince ibb personel taşıma belgesi tedarik edilerek yasal anlamda tüm mercilere başvurulur.
  • İstanbul Personel Taşımacılığı şirketlerinden bizi ayıran en büyük özelliklerden bir diğeri, verdiğimiz hizmeti İso 9001 – İso 18001 ve TSE ile belgeleyerek standartlar dışına çıkmadan, hizmetimizi her gün geliştirme anlamında tüm adımları atıyoruz.
  • Personel Taşıma hizmeti için çalışacak şoförlerin özellikle günlük olarak tıraş, kılık kıyafet gibi özellikle dış görünüme hassasiyet gösteren personellerimizle hizmet veriyoruz.
  • Araçların günlük olarak temizliği yapılarak, bakımları deyim yerindeyse saatlik olarak takip edilmektedir.
  • Firmanıza özel çözümler üreterek personelinizi en kısa sürede nasıl ulaştırabiliriz sorusu üzerinde yoğunlaşıp, personel taşıma güzergahları yetkili operasyon sorumluları tarafından oluşturulmaktadır.
  • Firmamız teknolojinin kullanılmasında gösterdiği aktiflik sayesinde hem araç takip, hemde rotalarınızın oluşturulması hususunda çok daha profesyonel yaklaşımlar sergilemektedir.
  • Personel taşıma puantaj programı ile aylık olarak detaylı hizmet dökümanı sunulur.
  • Belli zaman aralıklarında araç kullanan kişilere tarafımızca personel taşıma memnuniyet formu doldurtarak sorunların çözüme kavuşması adına tüm gelişmeler sağlanır.

Siz de personel taşıma hizmet alımı yapmayı istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin. İlke edindiğimiz uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sizin için de yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır.

Bir önceki yazımız olan Personel Taşımacılık Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.