İkitelli Personel Taşımacılığı

İkitelli Personel Taşımacılığı

İkitelli Personel Taşımacılığı
4.4 (88.18%) 22 votes

İkitelli Personel Taşımacılığı

Firmaların en büyük sorunlarından birisi de kuşkusuz ulaşım problemidir. İstanbul gibi metropol bir şehir de olmanın en büyük dez avantajlarından olan trafik problemi günden güne artarak, özellikle üretim yapan firmaların işlerini aksatmakta, bu aksaklık sonucun da ciddi miktarlar da maddi kayıplar oluşturmaktadır. Yerleşke olarak sanayinin yapılandığı bölgelerden birisi olan ikitelli ve civarın da personel taşımacılığı ihtiyacı bir hayli fazladır.

İkitelli Personel Taşımacılığı işinde ihtiyacınız olan ulaşım sorununu ortadan kaldırmak ve zamandan tasarruf etmek adına, genç ve dinamik personellerimiz ile var gücümüzle çalışıyoruz. Personellerimiz teknolojinin gerektirdiği tüm gelişmeleri takip ederek, firmanızda ki taşımacılık sorunlarını en aza indirmek için çalışmalarını size özel çözümlerle ayağınıza getirdik. Meva Turizm ‘i tercih ettiğiniz zaman size ne kazandıracağız ? Kısa olarak hizmetimizin detaylarına baktığımız da ;

 

İkitelli Personel Taşımacılığı
İkitelli Personel Taşımacılığı
  • Personel taşımacılığı yapan firmalar içerisinde bizi ayıran en büyük özellik yaptığımız işin arkasında duruşumuzdur.
  • Personel servisi fiyat teklifi ile başlayan süreç karşılıklı mutabakat sonucunda başlar ve personel taşıma için gerekli evraklar tedarik edilerek yasal olarak işiniz belgelenir.
  • Firmanıza personel servis sorumlusu atanarak tarafımızca personel taşıma güzergahları oluşturulur.
  • Personel taşımacılığı hizmetinde kullandığımız araçlarımız 0 – 3 yaş arasında olup, eski model araçlar kullanılmaktadır.
  • Personel taşıma servis yönetmeliği gereğince araçlarımız mevsim şartlarına göre eksiksiz  olarak teçhizatları bulundurulmakta ve bakımları zamanında yapılmaktadır.
  • Personel servis standartları dışına çıkmadan hizmet gerçekleştirirken, personelinizin memnuniyetini kazanmak adına tüm imkanları zorluyoruz. Belli periyotlar da memnuniyet anketi düzenleyerek eksiklerimizi tespit ediyoruz.
  • Firmanıza ait logo ile birlikte reklam tabelası tarafımızca bastırılıp, araçların ön tarafında bulundurulmak suretiyle, araçlar ayrıca numaralandırılır.

Personel taşımacılığın da sizin için ne yapabiliriz ?

En iyi personel taşıma firmaları içerisinde olma yolunda giden  ve vermiş olduğumuz hizmeti iso 9001 – iso 18001 ve TSE standartları ile belgeleyerek devam ettiğimiz bu yolda sizin içinde yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır. İkitelli Personel Taşımacılığı konusun da size özel çözümler üretebilmek adına kısa bir vakit ayırıp sitemizin online işlemler menüsünden personel servisi fiyat teklifi talebinde bulunarak veya +90 212 4241212 (Pbx) numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.