Geçerli Yasalar

Personeltasima.net internet sitesi İstanbul / Küçükçekmece ofislerinden yönetmektedir. Bu siteye herhangi bir TÜRKİYE ili veya TÜRKİYE dışındaki bir ülkeden erişirken, bu siteye erişerek site kullanımına ilişkin geçerli tüm T.C. yasalarını kabul etmiş olursunuz. Meva Turizm Ltd. Şti. bu hizmet şartlarında istediği zaman değişiklik veya güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Bu sebeple sitemizi ziyaret ettiğiniz süre boyunca bu sayfayı kontrol etmenizi öneriyoruz.

Telif Hakkı

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, yazılı dökümanlar ve görüntüler, Meva Turizm Ltd. şirketinin özel mülkiyetindedir. Öncesinde Meva Turizm Ltd. şirketinin yazılı izni alınmadan bu materyallerin herhangi birinin çoğaltılması, değiştirilmesi, başka bir yerde yeniden yayınlanması, dağıtılması ve gösterilmesi kesinlikle yasaktır. Ayrıca belirtmek isteriz ki; Yasayı bilerek veya bilmeyerek ihlal edip Meva Turizm Ltd. şirketine ait personeltasima.net sitesinin içeriklerini kopyalama yapmış kişi / kurum hakkında, uyarı yapılmaksızın yasal takip başlatılmaktadır. Bu konuda Meva Turizm Ltd. tüm haklarını saklı tutar.

Bilgi Sınırlandırması

Meva Turizm Ltd. şirketi bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini garantilemek için çaba sarf etmektedir. Ancak, bu sitede yer alan bilgiler bir garanti verilmeden sunulmuştur. Meva Turizm Ltd. şirketi,  bu internet sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir olumsuzluktan sorumlu tutulamayacaktır (örneğin virüsler, kesintiler, dosyaların silinmesi, eski bilgiler ve doğal afetler). Hasarlar konusunda sorumluluk alınması gerektiğini öngören yasalarla çizilen çerçevenin ötesine geçmeyecektir.

Bağlantılar

Personeltasima.net sitesi içinde Meva Turizm Ltd. Şirketi tarafından kurulmayan veya Meva Turizm Ltd. ile ilgili olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantılar, tamamen kullanıcılara hizmet sunmak amacıyla sağlanmış olup, bu sitelerin içeriklerinden kesinlikle sorumlu değildir.