Misyonumuz

Sektörde 14 yıllık tecrübe ile öncü olmak ve farklılık oluşturmak ilkeleri gölgesinde, teknolojinin daha fazla kullanımı ile uzman kişilerle birlikte kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir. Kârlılığın kalite ilkesinden geçtiğinin bilincinde olup, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin gelişimine katkıda bulunarak her yönden güven duyulan firma olma hedefi ile sürdürüle bilirliği sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörde hizmetleri ile müşteri odaklılığını sürekli üst seviyede tutarak, güvenilir ve saygın bir marka olmak, aynı zamanda bu özelliği sürdürülebilir yapmaktır. Büyüme potansiyeline sahip özelliklerde sektörün önde gelen isimlerinden birisi haline gelmektir.

Tarihçe

Meva Turizm Ltd. Şti. 2009 yılının temmuz ayında personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe yolculuğuna başladı. Kurulduğu günden bugüne kadar ortaya koyduğu istikrarlı performans sayesinde, sürdürülebilir büyüme örneği gösteren Meva Turizm, Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer almayı başardı. Meva Turizm bugün güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlayıcı, örnek teşkil edecek girişimci olarak dikkat çekmektedir.

Stratejimiz

Meva Turizm’in ana stratejisi faaliyet alanı olan personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe ki konumunu korumak ve bunu daha fazla güçlendirmektir. Bu amaçla çıktığı yolda sürdürülebilir sınırsız hizmet anlayışını her gün yenileyerek müşteri memnuniyetini daha fazla kazanmak ve bununla birlikte kârlılığı arttırmaktır.