Personeltasima.net sitesini ziyaret edip kullandığınızda, verdiğimiz içerikler hakkında sitemize güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası toplanılan bilgilerin ne amaçla toplandığını ve hangi bilgilerin toplandığını ayrıca bu bilgilerle ne yapıldığının tanımı hakkında bilgi vermeye çalışır. Aşağıda tanımı yapılan gizlilik politikası bazı durumlar için önem arz ediyor olabilir. Lütfen, web sitemizi ve/veya hizmetlerimizi kullanmakla bu “Gizlilik Politikası”nı kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Meva Turizm Ltd. Şti. olarak, gizliliğinizi korumak ve sürdürmek, en başta gelen önceliklerimiz arasında olup, aynı zamanda yasal zorunluluğumuzdur.

Gizlilik Politikası

Bu bölüm, personeltasima.net web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili politikalarını içermektedir. Personeltasima.net,  edindiği veya sakladığı üye bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir.

Bu sayfa üzerinde yer alan bilgi güvenliği beyanı Personeltasima.net ‘in sahip olduğu tüm web sayfaları için geçerli olup sunulan içeriklerin kullanılması sırasında elde edilen kişiye özel bilgilerin tabi olduğumuz yasal düzenlemelere göre saklanması, korunması, işlenmesi ve faaliyetlerimiz kapsamında paylaşılması hususunda bilgi vermektedir.

Web sitemizi ziyaret ederek, hizmetlerimizden faydalanmak amacı ile bir başvuru yaptığınızda yada form doldurduğunuz da sizden bazı bilgiler almaktayız. Bu bilgiler içerisinde e- posta, Telefon numarası, faks numarası gibi bilgiler talep ediliyor olup, şahsınıza ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, doğum tarihiniz, annenizin kızlık soyadı, kimliğiniz, pasaportunuz veya ehliyetiniz gibi hiçbir bilgi talep edilmemekle birlikte talep edilen diğer bilgilerin yasal mevzuatlar gereği belirli bir süre kayıtlarımız da tutulması gerektiğini unutmayınız.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemize girdiğiniz de  kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Meva Turizm Ltd. Şti. tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu bilmenizi isteriz.

İnternet sitemizde tarafımızca işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer internet sitelerinin politika ve uygulamalarından tarafımızca herhangi bir sorumluluğumuz olmadığını belirtiriz.

Personeltasima.net gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Gizlilik Politikası sayfamızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.