Firma Servisi

Firma Servisi

Firma Servisi
4.2 (83.64%) 11 votes

Firma Servisi

Bir firma sahibinin, firması için düşünmesi gereken en önemli şeylerden birisi firmada çalışan çok sayıda personelin şirkete nasıl ulaşım sağlayacağıdır. Personelinizin ulaşımı kendisine mi ait olacak, yoksa firma tarafından mı karşılanacak? Personel taşımacılığının firma tarafından ayarlanan toplu taşıma araçları ile taşınması çok daha hesaplı ve kolaydır. İşte firmamızın yaptığı iş tam olarak budur.

Şirketimiz, güvenilir ve teknolojik şartlar altında bir taşımacılık hizmeti sunar. Eğer bir firma servisi istiyorsanız ve personellerinizi bu yolla daha hesaplı ve güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma servisi alanında şirketimiz 2005 yılında kuruldu ve o günden bu yana başarılı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Firmalar için personel taşımacılığı, personel servisi hizmeti vermekteyiz (bunun yanında okul servisi hizmeti ve araç kiralama gibi imkânlar da sunmaktayız).

Firmamız tamamıyla güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Firma servisi hizmetimiz oldukça yetkin kişilerce teknolojik donanımlar ile sağlanmaktadır. Hizmetimiz yasalar ile uyum içerisindedir. 400 adet araca sahip bir araç filomuz bulunmaktadır. Bu filodaki tüm araçlar 3 yaşından küçüktür ve gerekli bakımları sürekli yapılmaktadır.

Firma Servisi Taşımacılığı
Firma Servisi Taşımacılığı

Filomuzdaki araçların markaları ve modelleri şunlardır: Mercedes Sprinter, Wolkswagen Crafter, Citroen Jumper, Mercedes Vito, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Wolkswagen Transporter, Otokar Sultan, Mitsubishi Prestij dir. Gördüğünüz gibi filomuzdaki araçların tümü lüks ve son modeldir. Araçlarımızın iç ve dış temizliği sürekli olarak yapılmaktadır.

Araç koltukları oldukça rahattır ve standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde rahat bir yolculuk geçirmeniz sağlanır. Yasalarca belirlenmiş olan bütün mecburi teçhizatlar tüm araçlarda mevcuttur. Filomuz yasalara uygundur. Özellikle zorlu kış şartları için tasarlanmış kış lastikleri ve lastikler araçlarda mevcuttur ve olası zorlu hava koşullarında güvenli bir şekilde taşımacılığımız devam etmektedir.

Şoförlerimiz tüm gerekli belgelere sahip yetkin sürücülerdir ve güzel bir sürüş ile rahat taşınmanızı sağlarlar. İstanbul için hizmet veren firmamız ile telefon veya elektronik posta yolu ile haberleşebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz servis hizmeti ve talep ettiğiniz şartlar hızla size sunulacaktır.

Gördüğünüz gibi firmamız gerek araçları, gerek şoförleri, gerek verdiği hizmetler ile son derece güvenilir bir firmadır. Rahatlıkla firma servisi için başvurabilirsiniz. Başvurularınıza en kısa sürede geri dönülecektir ve talep ettiğiniz hizmet verilmeye başlanacaktır. Güvenli, rahat ve hesaplı bir personel taşımacılığı için bizimle iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.