Esenyurt Personel Taşımacılığı

Esenyurt Personel Taşımacılığı
4.5 (89.41%) 17 votes

Esenyurt Personel Taşımacılığı

Personel taşıma işi özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerin en büyük sorunudur. Çünkü günden güne artan araç sayısı, alt yapı yetersizliğinden dolayı yapılan yol çalışmaları, trafik kazaları gibi bir çok sorun ulaşımda ciddi problemler oluşturmaktadır. İstanbul personel taşımacılığında aksaklıkların özellikle üretici firmalar için çok büyük zararlar getirdiği ve maddi kayıplar oluşturduğunu biliyoruz.

Esenyurt Personel Taşımacılığı konusun da firmamızın genç ve dinamik operasyon sorumluları sayesinde birçok alternatifler yol güzergahları ve planlamalar sayesinde personel taşımacılığı işinde yaşanan birçok soruna çözüm bulabilmekteyiz. Sürecin nasıl işlediği hakkında ve personel taşımacılık kurallarımızdan bahsetmek gerekirse;

 • Personel taşıma hizmet sözleşmesi ile karşılıklı mutabakat sağlanır ve çalışmalara başlanır.
 • Özel personel servisi güzergahları tarafınızdan adres listesi verilmek suretiyle oluşturulur.
 • Hizmet veren araçlar 0 – 3 yaş arası olup, araçların bakımları günlük olarak takip edilmek suretiyle ilgili çizelgelere işlenir.
 • Karayolları personel taşımacılığı yönetmeliği gereğince araç içerisinde mevsim şartlarına göre bulundurulması gereken avadanlıklar eksiksiz olarak bulundurulur.
 • Araçlarda arvento araç takip sistemi kullanılmakta olup, düzenli olarak araçlar takip edilir.
 • Personel taşıma hizmeti verecek personellerimiz kişisel temizlik ve bakımına itina gösteren ve mesleki olarak en az 3 yıl tecrübeli kişilerdir.
 • Personel taşımacılığı taksi ile verilmeyip, yönetmeliğin uygun gördüğü araçlar ile verilmektedir.
 • Şoförlerimizin tamamı servis taşımacılık işi yapmaya sağlık yönünden engeli olmayan kişiler olup, düzenli olarak 6 aylık periyotlar da sağlık raporları yenilenir.
 • Şoförlerimizin suç kaydı olmadığını belgeleyen sabıka  kaydı gibi özel evrakları firmanıza teslim edilir.
 • Hizmet verecek şoförlerin eğitim sonucu almaya hak kazandığı “güvenli sürüş eğitimi” sertifikası firmanıza teslim edilir.
 • Projenizin bulunduğu bölge operasyon sorumlusu kişi ile birebir görüşme sağlanır ve kendisine 7 gün 24 ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri iletilir.

Esenyurt Personel Taşımacılığı İşinde Size Özel Çözümler Sunuyoruz…

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda size özel çözümler üretebilmek ve mevcut sorunlarınızı giderebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sebeple sizlere en uygun fiyat ve yapabileceklerimizi anlatmak adına, kısa bir zaman ayırarak sitemizin online işlemler menüsünden personel servisi fiyat teklifi talebinde bulunmanızı veya +90 212 4267272 numaralı telefondan tarafımıza ulaşmanızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan İkitelli Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.