Büyükçekmece Personel Taşımacılığı

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı
Bu yazıyı oylayabilirsiniz.

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı

Günümüzün koşullarında en zor şartlardan birisi de ulaşım problemidir. Ulaşımda ki aksamalar özellikle iş yerlerinde ve üretim yapan fabrika alanlarında büyük sorun ve kayıplar yaşatmakta. Bunun önüne geçmek amacı ile toplu ulaşımın yeterli olmadığı yerlerde, personel taşımacılığı hizmeti gerekiyor. Tabi ki personel taşıma hizmetinin kusursuz gidebilmesi için bir çok önemli husus bulunmakta.

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı işinde bölgeye yeteri kadar hakim olmamız sayesinde hem zamandan tasarruf ettirerek, hemde maliyet konusun da ciddi getiriler sağlıyoruz. Meva Turizm olarak yaptığımız taşımacılık işinde ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olup, vermiş olduğumuz hizmetin kalıcı olması bizim için büyük önem taşımaktadır.

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı ‘nda neden Meva Turizm ?

Çünkü verdiğimiz hizmetin her zaman arkasın da olarak, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda alacağınız hizmetin nasıl olacağından kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Personel taşımacılığın da kullandığımız araçlar 3 yaşın üzerinde değildir.
  • Personeliniz servis esnasında koltuk sigortaları en yüksek bedelli poliçelerle, full kasko ile sigortalı bir şekilde taşınır.
  • Araçlarımız arvento araç takibi sistemi ile her zaman takip edilmektedir.
  • Araçlarımızın temizliği günlük olarak yapılır ve bakımları deyim yerindeyse saatlik takip edilir. Çünkü biz insan taşıdığımızın bilincindeyiz…
  • Hizmette görev alan şoförlerimiz kişisel temizliğini titizlikle yapan, kılık kıyafet ve sakal tıraşı gibi konularda hassas olan kişilerdir.
  • Şoförlerimiz Adli Sicil kaydı bulunmayan ve sağlık yönünden şoförlüğe hiçbir engeli olmayan heyet raporlu kişilerdir.
  • Araçlarımız da personel taşımacılığı yönetmeliği ne göre tüm avadanlıklar eksiksiz olarak bulundurulup, mevsim şartlarına göre tüm değişimler yapılmaktadır.

Personel Taşımacılığı Ücretleri ‘nden Kâr Edin !

Çözüm odaklı çalışmalarımız sayesinde personelinize zamandan kazandırırken, iş verenlerimizin bütçesini düşünüyoruz. Bünyemiz de görev alan personellerimizin teknolojiye hakim olması ile birlikte kullandığımız özel haritalama sistemi sayesinde hem yolunuzu kısaltıyoruz. Hemde bu sayede maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Sizde avantajlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız hemen +90 212 4267272 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, ayrıca web sitemiz de menüde bulunan “Teklif İste” butonuna tıklayarak personel taşımacılığı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Personel Taşımacılığı Firmaları içerisinde bizi tercih etmeniz için daha birçok sebep olduğuna inanıyoruz!

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzü Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.