Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı
4.3 (86.67%) 6 votes

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Günümüzde yaşanılan en büyük problemlerden biriside kuşkusuz trafik problemidir. Bu problemden sebep bir çok firmanın çalışmaları aksamakta, özellikle üretici firmaları oldukça fazla zarara uğratmaktadır. Bu anlamda çoğu firma bu aksaklıkların önüne geçmek, personelin zamanında iş yerine ulaşıp aynı keza zamanında evlerine ulaşmalarını problemsiz sağlamak için personel taşımacılığı yaptırmaktadır.

Ancak bu çalışmada da yaşanılan birçok aksaklıklar olmaktadır. Bu sebeple taşıma işini yapan firmanın sorumlulukları çok fazladır. Meva Turizm olarak 2005 yılında çıktığımız bu yolda firmanız için neler taahhüt ediyoruz kısaca bunlardan bahsetmek ve hizmet almak istiyorsanız çalışmaların nasıl ilerlediği konusunda bilgi vererek taşımacılık kurallarımızı bildirmek istiyoruz.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı
Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı İşinde Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Öncelikle personel taşımacılık firmaları içerisinde bizi ayıran en büyük fark yaptığımız işin arkasında olup, takibini projenin büyüklüğüne bakmaksızın yapmamızdır. Süreç hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

  • Tarafımızdan güzergah veya adres bilgileri alınarak personel servisi fiyat teklifi tarafınıza sunulur.
  • Personel taşımacılığı sözleşmesi örneği tarafınıza gönderilerek karşılıklı mutabakat sağlanır.
  • Kullandığımız personel taşıma programı yardımı ile en uygun rotalar belirlenerek hem maliyet düşürülür, hemde zamandan tasarruf anlamında gerekenler yapılır.
  • Personel servis taşımacılığı işinde kullandığımız araçlar 0-3 yaş arası olup, araçlarda personel taşımacılığı izin belgesi bulundurmak suretiyle taşımacılık yapılır.
  • Şoförlerimiz güvenli sürüş eğitimi almış, sağlık yönünden hiçbir engeli bulunmayan ve adli sicil kaydı olmayan kişilerdir.
  • Servis taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar genel olarak Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter tarzı A sınıf araçlar olup, ihtiyacınıza göre 9 Kişilik, 16 kişilik minibüs ve 27 kişilik yarım otobüs ve 54 kişilik otobüs şeklinde filomuzda ki araçlar kullanılmaktadır.
  • Firmamız bünyesinde çalışan bölge sorumlusunun iletişim bilgileri tarafınıza iletilerek 7 gün 24 saat boyunca ulaşıp, taleplerinizi ve varsa sorunlarınızı gidermek adına her daim iletişim kurabileceksiniz.

Hepsi ve  daha fazlası için Beylikdüzü Personel Taşımacılığı konusunda sadece 2 dakikanızı ayırarak sitemizin menüsünde bulunan online işlemler alanında “hizmet talep formu” doldurarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca +90 212 4267272 numaralı telefondan tarafımıza ulaşarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

“Sizin için de yapabileceğimiz birşeyler mutlaka vardır…”

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.