Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı

Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı

Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı
5 (100%) 4 votes

Avrupa Yakası personel taşımacılığı

Bir iş yeri sahibi iseniz ve firmanıza çalışan personelleriniz var ise bu personellerin nasıl taşınacağının kararını vermeniz gerekir. Tecrübelerimizden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki; personellerinizin taşımasında firma servisi kullanmak sizin için çok daha yararlıdır.

Firma servisi kullanarak her şeyden önce daha hesaplı bir taşımacılık seçmiş olursunuz. Bunun yanında çalışanlarınız daha düzenli ve istenilen zamanlarda taşınacaktır. Bu şekilde gecikmelerin ve benzeri durumların önüne geçilecek ve firmanızın iş gücü artacaktır.

İşte biz, bu firma servisi hizmetini veren bir şirketiz. İstanbul’da Avrupa Yakasında bir şirketiniz var ise, Avrupa Yakası personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Hizmetimiz % 100 güvenilirdir ve taşımacılık esnasında rahatınız düşünülür.

Avrupa yakası personel taşımacılığın da Firmamız 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir ve 11 yıllık bir tecrübe ile taşımacılık yapılır. Firmamızın çalışanları yetkin elemanlardır, araçlarımız lüks ve bakımlıdır. Firma olarak bütün yasal gereksinimleri yerine getirmekteyiz.

Oldukça geniş bir araç filosuna sahibiz ve bu sayede pek çok firmanın talebine aynı anda hiçbir aksama olmaksızın yanıt verebilmekteyiz. 500 adet araç olan filomuzdaki hiçbir araç üç yaşından büyük değildir.

Filomuzda bulunan araçların marka ve modelleri şunlardır: Mitsubishi Prestij, Otokar Sultan, Wolkswagen Transporter, Fiat Ducato, Pugeot Boxer, Mercedes Vito, Citroen Jumper, Wolkswagen Crafter, Mercedes Sprinter. Araçların hepsi son model ve bakımlıdır. Personellerinizin lüks bir yolculuk geçirmesi için seçilmiştir.

Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı
Avrupa Yakası Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Şansa Bırakılmaz!

Bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Asla yolda kalma veya bir arıza yaşama gibi sorunlarla karşılaşmazsınız ve yolculuklarınız bir aksama olmaksızın gerçekleşir. Sürücülerimizin hepsinin gerekli belgeleri vardır. Sadece yetkili sürücüler şirketimiz için seçilmektedir.

Bu yüzden şoförlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çalışanlarınızın rahat bir yolculuk geçirmeleri sağlayacaklardır. Araçlarımızın hem iç hem de dış temizliği sürekli olarak yapılmaktadır ve sizler için temiz bir ortam sunulmaktadır.

Yasalarca belirlenmiş tüm mecburi araç gereçler taşıtlarımızda bulunmaktadır. Filomuzdaki tüm araçlar yasal zorunlulukları yerine getirmektedir. Kış lastikleri ve zincirleri bulunmaktadır. Bu sayede olası zorlu kış şartlarında da personel taşımacılığı güvenli bir şekilde devam etmektedir.

Merkezi İstanbul Küçükçekmece’de bulunan firmamız ile Avrupa Yakası personel taşımacılığı için telefon veya elektronik posta yolu ile iletişim kurabilirsiniz. Başvurularına en kısa zamanda cevap verilecektir.

Firmamız son derece güvenli ve rahat bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Siz de verdiğimiz hizmetten faydalanarak personellerinizin güvenli ve rahat bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Avrupa Yakası personel taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Personel Servisi Fiyat Teklifi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.