Arnavutköy Personel Taşımacılığı

Arnavutköy Personel Taşımacılığı
4.3 (86.67%) 15 votes

Arnavutköy Personel Taşımacılığı

Gün geçtikçe İstanbul ‘da ki kalabalığın çok fazla problemler getirdiğine şahit oluyoruz. Bu problemlerin başında trafik yoğunluğu geliyor desek galiba abartmış olmayız. Özellikle hizmet sektörünün büyük bir alanını üstlenen personel taşımacılığı işinde de trafikten sebep birçok aksaklıklar yaşanmakta.

Özellikle üretici firma personellerinin bu konuda yaşadığı aksaklıklar ciddi maddi kayıplarına yol açabiliyor. Ancak personel taşımacılığı yapan firmalar ‘ın yaşattığı aksaklıkların trafik kısmı büyük bir rol oynasa da işleyiş anlamında da büyük sorunlar oluşturabiliyor. Biz Meva Turizm olarak çalışma prensiplerimizin başına müşteri memnuniyetini getirdik ve personel taşımacılığı fiyatlarının uygun olması yanı sıra, kaliteyi ayağınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz!

Arnavutköy Personel Taşımacılığı Hizmetini Ayağınıza Getirdik!

Hali hazırda 70 ‘in üzerinde firmanın tercih edildiği bir marka olarak sizin içinde yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır. Bizimle çalışmanız durumun da firmanıza neler katabiliriz ve süreç nasıl işliyor kısaca bahsetmek gerekirse,

  • Öncelikle verdiğiniz güzergahlar doğrultusunda tarafınıza personel taşıma fiyat teklifi örneği sunulur.
  • Tarafların mutabakatı sonucu personel taşımacılığı sözleşmesi imzalanarak, resmi mercilerden personel taşımacılığı izin belgesi hazırlanır.
  • Firmamız prensip olarak 16+1 kişilik minibüs araçların hizmette kullanılmasında özellikle yaş konusunda hassas olup, hizmetimiz de 0-3 yaş arası araçlar kullanılmaktadır.
  • Firmanızın personel taşımacılığı ihale şartnamesi varsa bu taahhütler uygulanmak suretiyle marka ve model şartı ayrıca uygulanabilmektedir.
  • Personel servis taşımacılığı işin de görev alan şoförlerimiz hiçbir şekilde sağlık yönünden engeli olmayan kişilerdir. Şoförlük işini yapabilmeye elverişli kişiler olup, düzenli olarak 6 ayda bir sağlık raporları yenilenir.
  • Ayrıca personel taşıma hizmetin de görevlendirilen şoförlerin adli sicil kaydı bulunmamaktadır.
  • Hizmette kullanılan personel taşıma araçlarının bakımları günlük olarak takip edilmekte ve temizliği günlük yapılmaktadır.
  • Mevcut güzergahınız yoksa personel taşıma güzergahları tarafımızdan oluşturulur ve taşıma yapan araçlar GPS sistemi üzerinden takip edilerek, rotalar sürekli kontrol altında tutulur.

Sizde ihtiyacınız olan personel taşıma işini riske atmayıp, işinizi profesyonel bir şirketin eline bırakmak istiyorsanız hemen sitemizin menüsünde bulunan hizmet talep formu doldurabilir ve ya +90 212 4267272 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenyurt Personel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.