Araç Arayan Firmalar

Araç Arayan Firmalar
4.8 (95.56%) 18 votes

Aracınız var ve araç arayan firmalar dan ödemesi düzgün bir firmada servis işi yapmak istiyorsunuz. Taşımacılar iş ilanları içerisinde yayına koyduğumuz 10 larca servis ilanları içerisinde uygun iş bulamadıysanız ve servis aracımla iş arıyorum diye bir arayışta iseniz aşağıda ki formu doldurarak hemen bize başvurabilirsiniz.

Lütfen bekleyin...

Servis Aranıyor

Özel sektörde birçok firmanın tercihi olan Meva Turizm her gün müşteri portföyüne yeni bir kuruluş kattığından servis araçları konusunda yoğun arayış yapan sayılı kuruluşlardan birisidir. Servis aracı arayan firmalar istanbul ilinde çok fazla olmasına rağmen bu firmalar içerisinde çalışılabilecek firma sayısının ne kadar az olduğunu biliyoruz.

Servis İş İlanları

Taşeron olarak servis işi verenler den aradığımız ilk kriter servis şöförü ‘nün personel taşımacılığı işinde tecrübeli olması ve servis şoförü iş ilanları konusunda diğer araç arayan firmalar gibi belirttiğimiz kriterlere haiz kişiler olması gerekmektedir. Firmamıza kendi aracımla iş arıyorum diye gelen bir çok kişi belge eksikliğinden sebep çalışamamaktadır.

Servis Arıyorum

Servis araci arayan firmalar yolcu taşımacılık işinde evrak yönünden eksiksiz olması gerekiyor. Bu sebeple aracımla servis işi arıyorum diyorsanız, servis taşımacılığı yapabilmeniz için gerekli olan yetki belgesi, psikoteknik belgesi, SRC belgesi gibi belgelere sahip olmanız gerekmektedir. Meva Turizm olarak gece ve gündüz birçok vardiya seçenekli iş imkanlarımız için yukarıda ki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Şöför Arayan Firmalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmamız her gün kendini geliştirerek daha kurumsal ve büyük firmalara hizmet verdiğinden sürekli olarak servis işi nde çalıştırmak üzere personellere ihtiyaç duymaktayız. Bir çok şöför arayanlar gibi firmamızın çalıştırmak suretiyle anlaştığı kişilerden sağlık raporu, ehliyet gbtsi, adli sicil kaydı gibi belgeler alınır ve bu belgelere göre anlaşma durumu sağlanır.

Servis şöförü arayanlar firmalar ile yaptığınız görüşmeler sonucunda olumsuzluk yaşadıysanız mutlaka bizimle de görüşmenizi istiyoruz. Araç arayan firmalar içerisinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Personel Taşımacılığı Sözleşmesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum

  • Mehmet Çakır

    Servis aracima is ariyorum. Yukarida ki formu doldurdum. Uygun iş fırsatı olduğunda ararsanız çok iyi olur sizinle çalışmak isterim.

  • servet eren

    adım servet 28 yaşındayım 7 yıldır bu işi yapıyorum 1 senede özel şoför ve yakın koruma işi yaptım ve acil işe ihtiyacım var 05444139813

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir